Welkom bij WSV AVOH!

Voorlopige uitslag

Botters       Race 7

Starttijd: 2018-07-03 19:40:00,0       PHRF tcf

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
1 St. Huizer Botters HZ 1 Margot Schaap 1 1,0 20:36:16,0 56:16,0 56:16,0 =GT * 1,0000
92 St Huizer Botters HZ 92 De Westland 2 2,0 20:37:10,0 57:10,0 57:10,0 =GT * 1,0000
45 St Huizer Botters HZ 45 Gebroeders Schaap 3 3,0 20:39:17,0 59:17,0 59:17,0 =GT * 1,0000
10 Bert Bonneveld AM 1 dsq 7,0
108 St. Huizer Botters HZ 108 Janus Kok dns 7,0
274 St Huizer Botters Bramzijger dns 7,0

SW-a       Race 7

Starttijd: 2018-07-03 19:35:00,0       SW factor

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
446 M. Pessels LeFF 1 1,0 20:43:58,0 1:08:58,0 1:10:22,4 =GT * 100 / 98,0
611 Allard Welling Wood White 2 2,0 20:41:54,0 1:06:54,0 1:10:34,2 =GT * 100 / 94,8
580 Hulst-Tabak Frequent Flyer 3 3,0 20:46:12,0 1:11:12,0 1:11:33,5 =GT * 100 / 99,5
420 G. Snel Second Wave 4 4,0 20:46:55,0 1:11:55,0 1:11:33,5 =GT * 100 / 100,5
405 Michael Brouwer Pura vida 5 5,0 20:43:36,0 1:08:36,0 1:11:49,9 =GT * 100 / 95,5
603 Anton van Duinkerken Luna 6 6,0 20:47:52,0 1:12:52,0 1:12:17,3 =GT * 100 / 100,8
542 Stanley Braham Nina 7 7,0 20:48:11,0 1:13:11,0 1:12:57,9 =GT * 100 / 100,3
404 H. Stuivenberg Schuimsnor 8 8,0 20:47:01,0 1:12:01,0 1:13:06,8 =GT * 100 / 98,5
518 Hans Ykema Twirre 9 9,0 20:44:57,0 1:09:57,0 1:13:37,9 =GT * 100 / 95,0
516 Adri Hidding Con Fuoco 10 10,0 20:44:28,0 1:09:28,0 1:14:17,8 =GT * 100 / 93,5
660 Joost van Loon Maria 11 11,0 20:48:16,0 1:13:16,0 1:15:55,4 =GT * 100 / 96,5
507 Ronald Kuik Caravelle dsq 21,0
628 Rob Schoots Wammes dns 21,0
622 Rob Posthumus Circe II dns 21,0
506 Berthus Sala Mindlift dns 21,0
799 René Yestra Waterworld dns 21,0
403 F. Brand Fianchetto dns 21,0
631 R. Raadsheer Jetz get Loss dns 21,0
409 R. Godthelp Zahir dns 21,0
495 R. de Groot Fortune dns 21,0

SW-b       Race 7

Starttijd: 2018-07-03 19:30:00,0       SW factor

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
433 F. Schopman Di Lago 1 1,0 20:36:15,0 1:06:15,0 1:03:05,7 =GT * 100 / 105,0
608 Arjan Broers Zeemeeuw 2 2,0 20:43:01,0 1:13:01,0 1:08:33,6 =GT * 100 / 106,5
552 Paul Toornstra Inja 3 3,0 20:43:47,0 1:13:47,0 1:10:28,3 =GT * 100 / 104,7
453 A. Petrus Adventure 4 4,0 20:44:03,0 1:14:03,0 1:11:32,8 =GT * 100 / 103,5
127 Albert de Brouwer Echt Waar 5 5,0 20:41:58,0 1:11:58,0 1:11:58,0 =GT * 100 / 100,0
456 S. Stoffers Wolk 6 6,0 20:45:43,0 1:15:43,0 1:12:23,2 =GT * 100 / 104,6
550 Menno Ledel Windmaker 7 7,0 20:45:24,0 1:15:24,0 1:12:30,0 =GT * 100 / 104,0
525 Kester North OId Man 8 8,0 20:49:12,0 1:19:12,0 1:13:40,5 =GT * 100 / 107,5
645 Eric van Heck Dehlya 9 9,0 20:49:38,0 1:19:38,0 1:14:04,6 =GT * 100 / 107,5
595 Wim Buijs Augustijn 10 10,0 20:53:28,0 1:23:28,0 1:19:20,5 =GT * 100 / 105,2
1 Hans Colenbrander Hebbus 11 11,0 20:54:21,0 1:24:21,0 1:20:01,7 =GT * 100 / 105,4
458 J. Wiggers Kek dnf 22,0
513 Stephan van den Berg Léa Pair dns 22,0
524 Jelle Bergsteijn Chill out dns 22,0
511 Piet Bakker Balder dns 22,0
510 Pieter Reinhardt Tirion dns 22,0
7707 M. Snel Sealous dns 22,0
406 J. Gerrits First Love dns 22,0
499 R. van Niejenhuis Boekanier dns 22,0
111 P. Raadsheer Jace dns 22,0
612 LPM Smeele Dobby dnc 22,0

SW-c       Race 7

Starttijd: 2018-07-03 19:25:00,0       SW factor

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
650 Bart Timmerman Witte Paard 1 1,0 20:26:31,0 1:01:31,0 54:26,4 =GT * 100 / 113,0
509 Jeroen Schapendonk Moos 2 2,0 20:28:34,0 1:03:34,0 55:31,0 =GT * 100 / 114,5
765 Ernst Troeder Black River 3 3,0 20:31:05,0 1:06:05,0 55:46,0 =GT * 100 / 118,5
515 Ted Majoor Vrijheid 4 4,0 20:27:13,0 1:02:13,0 56:03,1 =GT * 100 / 111,0
652 Bart Kuhne Rorke's Drift 5 5,0 20:27:43,0 1:02:43,0 57:32,3 =GT * 100 / 109,0
626 Jan Hetebrij Solvejg 6 6,0 20:29:53,0 1:04:53,0 58:27,2 =GT * 100 / 111,0
697 Peter David Fran pie drie 7 7,0 20:31:36,0 1:06:36,0 59:27,9 =GT * 100 / 112,0
546 Marijke Bunink Beluga 8 8,0 20:31:35,0 1:06:35,0 1:00:18,7 =GT * 100 / 110,4
514 Remco Fischer Gejaagd door de wind 9 9,0 20:33:46,0 1:08:46,0 1:02:27,5 =GT * 100 / 110,1
527 Huub Geul Pen Duick 10 10,0 20:39:30,0 1:14:30,0 1:03:40,5 =GT * 100 / 117,0
531 Jan Zeeuw van der Laan Olivia 11 11,0 20:39:41,0 1:14:41,0 1:06:05,5 =GT * 100 / 113,0
562 Herman Honshorst Venus dns 15,0
520 Bart Veldhuis Mooi Weer dns 15,0
523 C. Wiesenekker Griend dns 15,0

TVF       Race 7

Starttijd: 2018-07-03 19:20:00,0       PHRF tcf

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
676 N. Feddes Silveren Maen 1 1,0 20:27:48,0 1:07:48,0 1:04:59,2 =GT * 0,9585
691 Jeroen Molenaar ST9 2 2,0 20:32:32,0 1:12:32,0 1:07:23,4 =GT * 0,9291
668 Dirk Vlaanderen Bijlegger 3 3,0 20:32:11,0 1:12:11,0 1:07:48,5 =GT * 0,9394
730 Kick Mulder Bruinvis 4 4,0 20:38:33,0 1:18:33,0 1:10:18,6 =GT * 0,8951
703 R. Bernard Windbruid dns 7,0
797 M. van de Berg Stalen Gijs VB305 dns 7,0

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl