Welkom bij WSV AVOH!

Botters       Race 3

Starttijd: 2018-06-05 19:40:00,0       PHRF tcf

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
45 St Huizer Botters HZ 45 Gebroeders Schaap 1 1,0 20:50:05,0 1:10:05,0 1:10:05,0 =GT * 1,0000
92 St Huizer Botters HZ 92 De Westland 2 2,0 20:50:46,0 1:10:46,0 1:10:46,0 =GT * 1,0000
1 St. Huizer Botters HZ 1 Margot Schaap 3 3,0 20:51:00,0 1:11:00,0 1:11:00,0 =GT * 1,0000
108 St. Huizer Botters HZ 108 Janus Kok 4 4,0 21:05:18,0 1:25:18,0 1:25:18,0 =GT * 1,0000
10 Bert Bonneveld AM 1 5 5,0 21:16:33,0 1:36:33,0 1:36:33,0 =GT * 1,0000
274 St Huizer Botters Bramzijger 6 6,0 21:26:33,0 1:46:33,0 1:46:33,0 =GT * 1,0000

SW-a       Race 3

Starttijd: 2018-06-05 19:35:00,0        SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
403 F. Brand Fianchetto 1 1,0 20:49:27,0 1:14:27,0 1:15:35,0 =GT * 100 / 98,5
446 M. Pessels LeFF 2 2,0 20:50:26,0 1:15:26,0 1:16:58,4 =GT * 100 / 98,0
420 G. Snel Second Wave 3 3,0 20:54:02,0 1:19:02,0 1:18:38,4 =GT * 100 / 100,5
580 Hulst-Tabak Frequent Flyer 4 4,0 20:53:34,0 1:18:34,0 1:18:57,7 =GT * 100 / 99,5
409 R. Godthelp Zahir 5 5,0 20:53:26,0 1:18:26,0 1:21:16,7 =GT * 100 / 96,5
631 R. Raadsheer Jetz get Loss 6 6,0 20:47:31,0 1:12:31,0 1:22:24,3 =GT * 100 / 88,0
622 Rob Posthumus Circe II 7 7,0 20:50:43,0 1:15:43,0 1:22:45,0 =GT * 100 / 91,5
628 Rob Schoots Wammes 8 8,0 20:58:33,0 1:23:33,0 1:23:33,0 =GT * 100 / 100,0
404 H. Stuivenberg Schuimsnor 9 9,0 20:57:25,0 1:22:25,0 1:23:40,3 =GT * 100 / 98,5
542 Stanley Braham Nina 10 10,0 20:59:27,0 1:24:27,0 1:24:11,8 =GT * 100 / 100,3
516 Adri Hidding Con Fuoco 11 11,0 20:54:11,0 1:19:11,0 1:24:41,3 =GT * 100 / 93,5
405 Michael Brouwer Pura vida 12 12,0 20:56:12,0 1:21:12,0 1:25:01,6 =GT * 100 / 95,5
799 René Yestra Waterworld 13 13,0 20:57:31,0 1:22:31,0 1:25:41,2 =GT * 100 / 96,3
611 Allard Welling Wood White 14 14,0 20:56:58,0 1:21:58,0 1:26:27,8 =GT * 100 / 94,8
506 Berthus Sala Mindlift 15 15,0 20:55:42,0 1:20:42,0 1:27:37,3 =GT * 100 / 92,1
603 Anton van Duinkerken Luna 16 16,0 21:03:20,0 1:28:20,0 1:27:37,9 =GT * 100 / 100,8
660 Joost van Loon Maria 17 17,0 20:59:38,0 1:24:38,0 1:27:42,2 =GT * 100 / 96,5
518 Hans Ykema Twirre dns 20,0        
495 R. de Groot Fortune dns 20,0        

SW-b       Race 3

Starttijd: 2018-06-05 19:30:00,0       SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
433 F. Schopman Di Lago 1 1,0 20:46:30,0 1:16:30,0 1:12:51,4 =GT * 100 / 105,0
1 Hans Colenbrander Hebbus 2 2,0 20:52:42,0 1:22:42,0 1:18:27,8 =GT * 100 / 105,4
608 Arjan Broers Zeemeeuw 3 3,0 20:55:40,0 1:25:40,0 1:20:26,3 =GT * 100 / 106,5
406 J. Gerrits First Love 4 4,0 20:52:06,0 1:22:06,0 1:20:53,2 =GT * 100 / 101,5
458 J. Wiggers Kek 5 5,0 20:55:59,0 1:25:59,0 1:21:30,1 =GT * 100 / 105,5
453 A. Petrus Adventure 6 6,0 20:56:26,0 1:26:26,0 1:23:30,6 =GT * 100 / 103,5
111 P. Raadsheer Jace 7 7,0 20:59:06,0 1:29:06,0 1:24:27,3 =GT * 100 / 105,5
552 Paul Toornstra Inja 8 8,0 20:58:27,0 1:28:27,0 1:24:28,8 =GT * 100 / 104,7
511 Piet Bakker Balder 9 9,0 21:01:28,0 1:31:28,0 1:24:32,1 =GT * 100 / 108,2
456 S. Stoffers Wolk 10 10,0 20:58:56,0 1:28:56,0 1:25:01,3 =GT * 100 / 104,6
513 Stephan van den Berg Léa Pair 11 11,0 21:01:12,0 1:31:12,0 1:27:41,5 =GT * 100 / 104,0
525 Kester North OId Man 12 12,0 21:04:20,0 1:34:20,0 1:27:45,1 =GT * 100 / 107,5
645 Eric van Heck Dehlya 13 13,0 21:04:44,0 1:34:44,0 1:28:07,4 =GT * 100 / 107,5
595 Wim Buijs Augustijn 14 14,0 21:14:42,0 1:44:42,0 1:39:31,5 =GT * 100 / 105,2
127 Albert de Brouwer Echt Waar dns 21,0        
524 Jelle Bergsteijn Chill out dns 21,0        
510 Pieter Reinhardt Tirion dns 21,0        
550 Menno Ledel Windmaker dns 21,0        
7707 M. Snel Sealous dns 21,0        
499 R. van Niejenhuis Boekanier dns 21,0        

SW-c       Race 3

Starttijd: 2018-06-05 19:25:00,0       SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
765 Ernst Troeder Black River 1 1,0 20:40:42,0 1:15:42,0 1:03:52,9 =GT * 100 / 118,5
650 Bart Timmerman Witte Paard 2 2,0 20:38:25,0 1:13:25,0 1:04:58,2 =GT * 100 / 113,0
509 Jeroen Schapendonk Moos 3 3,0 20:44:27,0 1:19:27,0 1:09:23,3 =GT * 100 / 114,5
652 Bart Kuhne Rorke's Drift 4 4,0 20:41:03,0 1:16:03,0 1:09:46,2 =GT * 100 / 109,0
697 Peter David Fran pie drie 5 5,0 20:44:16,0 1:19:16,0 1:10:46,4 =GT * 100 / 112,0
527 Huub Geul Pen Duick 6 6,0 20:49:49,0 1:24:49,0 1:12:29,6 =GT * 100 / 117,0
546 Marijke Bunink Beluga 7 7,0 20:47:54,0 1:22:54,0 1:15:05,4 =GT * 100 / 110,4
514 Remco Fischer Gejaagd door de wind 8 8,0 20:48:47,0 1:23:47,0 1:16:05,8 =GT * 100 / 110,1
531 Jan Zeeuw van der Laan Olivia 9 9,0 20:55:46,0 1:30:46,0 1:20:19,5 =GT * 100 / 113,0
515 Ted Majoor Vrijheid dns 15,0        
562 Herman Honshorst Venus dns 15,0        
520 Bart Veldhuis Mooi Weer dns 15,0        
626 Jan Hetebrij Solvejg dns 15,0        
523 C. Wiesenekker Griend dns 15,0        

TVF       Race 3

Starttijd: 2018-06-05 19:40:00,0       PHRF tcf

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
676 N. Feddes Silveren Maen 1 1,0 20:47:58,0 1:07:58,0 1:05:08,8 =GT * 0,9585
668 Dirk Vlaanderen Bijlegger 2 2,0 20:52:40,0 1:12:40,0 1:08:15,8 =GT * 0,9394
703 R. Bernard Windbruid 3 3,0 20:52:56,0 1:12:56,0 1:11:23,2 =GT * 0,9788
797 M. van de Berg Stalen Gijs VB305 4 4,0 20:57:34,0 1:17:34,0 1:14:37,2 =GT * 0,9620
691 Jeroen Molenaar ST9 5 5,0 21:02:05,0 1:22:05,0 1:16:15,8 =GT * 0,9291
730 Kick Mulder Bruinvis 6 6,0 21:05:29,0 1:25:29,0 1:16:31,0 =GT * 0,8951

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl