Welkom bij WSV AVOH!

Uitslag Botters PHRF tcf  

No Zeilno Naam Punten 2 4 8 10
1 45 St Huizer Botters, Botter
HZ 45 Gebroeders Schaap
7,0 1 1 1 4
2 92 St Huizer Botters, Botter
HZ 92 De Westland
9,0 2 2 2 3
3 10 N.P. van Duijn, Botter
AM 1
16,0 4 3 dns 2
4 108 St. Huizer Botters, Botter
HZ 108 Janus Kok
21,0 3 4 dnf dns
5 1 St. Huizer Botters, Botter
HZ 1 Margot Schaap
22,0 dns dns dns 1
6 274 St Huizer Botters, Schouw
Bramzijger
26,0 5 dns dns dns

  

 


Uitslag SW-a SW factor

Punten houden rekening met 3  aftrekwedstrijden   

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 580 Hulst-Tabak, FF 65
Frequent Flyer
11,0 1 2 (dns) 2 1 2 2 (6) 1 (4)
2 507 Ronald Kuik, Draak
Caravelle
13,0 (dns) 1 (dns) 1 (dns) 4 3 1 2 1
3 628 Rob Schoots, Spirit 28
Wammes
16,0 2 3 (dns) (dns) 3 1 (5) 2 3 2
4 516 Adri Hidding, Dehler Duetta 94
Con Fuoco
27,0 5 (8) 5 (7) 2 5 1 (ocs) 4 5
5 506 Berthus Sala, 5.5 mtr
Mindlift
29,0 (dnf) (dns) 1 4 (dns) 8 4 4 5 3
6 518 Hans Ykema, Dehler 31
Twirre
42,0 8 4 (dns) 3 5 (9) 6 (ocs) 9 7
7 660 Joost van Loon, optima 92
Maria
46,0 4 10 6 6 (dns) 7 (dns) 5 8 (dns)
8 611 Allard Welling, Waarschip 900
Wood White
49,0 7 9 4 (dns) (dns) 6 10 3 10 (dns)
9 622 Rob Posthumus, Dehler 29
Circe II
50,0 3 7 3 5 (dns) 10 9 (dns) (dns) dns
10 542 Stanley Braham, Selecta
Nina
55,0 (dns) (dns) (dns) dns dns 3 7 7 6 6
11 603 Anton van Duinkerken, Etap 30i
Luna
57,0 (dnc) 6 2 (dns) (dns) dns 8 8 7 dns
12 799 René Yestra, Dufour 32
Waterworld
62,0 6 5 (dns) (dns) 4 (dnf) dns dns dns 8

  

 


Uitslag SW-b SW factor

Punten houden rekening met 3  aftrekwedstrijden   

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 608 Arjan Broers, Delanta 80
Zeemeeuw
8,0 1 1 (2) (2) 1 1 (2) 1 1 2
2 645 Eric van Heck, Dehler Dehlia 22
Dehlya
19,0 2 3 3 (4) (dns) (dnf) 3 3 4 1
3 510 Pieter Reinhardt, Tirion
Tirion
26,0 3 2 1 (dns) (dns) 3 (dns) 2 dns 6
4 1 Hans Colenbrander, Waarschip 725
Hebbus
36,0 (dns) (dns) (dns) 1 dns 2 1 5 dns dns
5 513 Stephan van den Berg, Loper
Léa Pair
39,0 4 6 (dns) 3 (dns) (dns) dns dns 3 5
6 545 Fred Avezaat, Optima 830
Sundance kid
40,0 (dnf) 4 4 (dns) (dns) dns dns dns 2 3
7 511 Piet Bakker, Maxi 77
Balder
49,0 (dnc) 5 (dns) (dns) dns dns dns 4 dnf 4
8 525 Kester North, Kings Cruiser 29
OId Man
63,0 (dns) (dns) (dns) dns dns dns dns dns dns dns

  

 


Uitslag SW-c SW factor

Punten houden rekening met 3  aftrekwedstrijden   

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 765 Ernst Troeder, Trintel 1
Black River
8,0 (dns) (dns) (dns) 1 1 2 1 1 1 1
2 650 Bart Timmerman, Oranje Bloesem
Witte Paard
11,0 (4) 1 1 (2) (2) 1 2 2 2 2
3 527 Huub Geul, Pen Duick 600
Pen Duick
24,0 1 (dns) 3 (6) (dns) 3 3 5 6 3
4 509 Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer
Moos
27,0 (5) (5) 2 3 3 5 5 4 5 (6)
5 533 E.Drewes, First 18
Godspeed
30,0 2 (6) 5 5 5 (6) 6 3 4 (dns)
6 514 Remco Fischer, Friendship 25TS
Gejaagd door de wind
34,0 6 3 4 (7) 4 7 4 6 (dns) (dns)
7 697 Peter David, Hurley 800
Fran pie drie
39,0 (dns) 4 (dsq) 4 (dns) 4 dns dns 3 4
8 546 Marijke Bunink, Jouet 24
Beluga
50,0 3 2 (dns) (dns) (dns) dns dns dns dns 5
9 531 Jan Zeeuw van der Laan, Midget 26
Olivia
59,0 (dns) 7 (dns) (dns) dns 8 dns 7 dns 7

  

 


Uitslag TVF PHRF tcf

Punten houden rekening met 3  aftrekwedstrijden   

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 668 Dirk Vlaanderen, Lemsteraak
Bijlegger
11,0 (dnf) 3 (5) (dns) 1 1 3 1 1 1
2 676 Nico Feddes, Zeeschouw
Silveren Maen
16,0 1 (dns) 1 2 (dns) 2 1 2 (dns) dns
3 691 Jeroen Molenaar, Lemsteraak
ST9
16,0 (dnf) 1 2 1 3 (dnf) (5) 5 2 2
4 703 R. Bernard, Lemsteraak
Windbruid
19,0 (dns) 2 4 3 2 3 2 3 (dns) (dns)
5 797 M. van de Berg, Lemsteraak
Stalen Gijs VB305
33,0 (dnf) 4 3 4 4 (dns) (dns) dns 4 dns
6 730 Kick Mulder, Lemsteraak
Bruinvis
36,0 (dns) (dns) 6 5 (dns) dns 4 4 3 dns

  

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl