Welkom bij WSV AVOH!

SW-a Race 1

Starttijd: 2018-10-13  12:00:00,0        SW factor  

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
628 Rob Schoots, Spirit 28
Wammes
1 1,0 14:26:52,0 2:26:52,0 2:23:59,2 =GT * 100 / 102,0
602 Yvette Hoekstra, Stor Tumlare
Albatross
2 2,0 14:27:49,0 2:27:49,0 2:24:55,1 =GT * 100 / 102,0
581 L Sablerolles, First 31,7 (afgezaagde mast)
Friske
3 3,0 14:16:27,0 2:16:27,0 2:29:56,7 =GT * 100 / 91,0
522 Nils Wassenaar, Bonita 767
Kick
4 4,0 14:32:43,0 2:32:43,0 2:30:09,8 =GT * 100 / 101,7
516 Adri Hidding, Dehler Duetta 94
Con Fuoco
5 5,0 14:25:47,0 2:25:47,0 2:30:17,5 =GT * 100 / 97,0
507 Ronald Kuik, Draak
Caravelle
6 6,0 14:32:18,0 2:32:18,0 2:32:18,0 =GT * 100 / 100,0
660 Joost van Loon, optima 92
Maria
7 7,0 14:32:10,0 2:32:10,0 2:33:42,2 =GT * 100 / 99,0
127 Albert de Brouwer, Waarschip 740
Echt Waar
8 8,0 14:44:48,0 2:44:48,0 2:41:34,1 =GT * 100 / 102,0
500 K.Toornstra, Deb 33
Gipsy
9 9,0 14:50:36,0 2:50:36,0 2:42:28,6 =GT * 100 / 105,0
603 Anton van Duinkerken, Etap 30i
Luna
10 10,0 14:41:36,0 2:41:36,0 2:43:13,9 =GT * 100 / 99,0
661 Kees Corts, First 305
Jean Dix
11 11,0 14:39:35,0 2:39:35,0 2:44:31,1 =GT * 100 / 97,0
518 Hans Ykema, Dehler 31
Twirre
12 12,0 14:38:42,0 2:38:42,0 2:46:10,7 =GT * 100 / 95,5
574 P.Muller, Vision 32
Cassiopeia
13 13,0 15:20:31,0 3:20:31,0 3:20:31,0 =GT * 100 / 100,0
513 Stephan van den Berg, Loper
Léa Pair
dsq 16,0        
14 Jos Fischer, Optima 9.80
Frya
dsq 16,0        


SW-b Race 1

Starttijd: 2018-10-13  12:00:00,0        SW factor  

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
608 Arjan Broers, Delanta 80
Zeemeeuw
1 1,0 14:34:44,0 2:34:44,0 2:21:57,4 =GT * 100 / 109,0
545 Fred Avezaat, Optima 830
Sundance kid
2 2,0 14:40:57,0 2:40:57,0 2:31:50,4 =GT * 100 / 106,0
650 Bart Timmerman, Oranje Bloesem
Witte Paard
3 3,0 14:50:26,0 2:50:26,0 2:32:10,4 =GT * 100 / 112,0
765 Ernst Troeder, Trintel 1
Black River
4 4,0 14:59:01,0 2:59:01,0 2:33:00,3 =GT * 100 / 117,0
552 Paul Toornstra, Dufour 2800
Inja
5 5,0 14:47:40,0 2:47:40,0 2:36:24,3 =GT * 100 / 107,2
509 Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer
Moos
6 6,0 14:59:20,0 2:59:20,0 2:37:18,6 =GT * 100 / 114,0
546 Marijke Bunink, Jouet 24
Beluga
7 7,0 15:01:43,0 3:01:43,0 2:45:11,8 =GT * 100 / 110,0
697 Peter David, Hurley 800
Fran pie drie
8 8,0 15:05:17,0 3:05:17,0 2:45:25,9 =GT * 100 / 112,0
527 Huub Geul, Pen Duick 600
Pen Duick
9 9,0 15:22:48,0 3:22:48,0 2:54:49,7 =GT * 100 / 116,0
514 Remco Fischer, Friendship 25TS
Gejaagd door de wind
10 10,0 15:10:50,0 3:10:50,0 2:56:41,9 =GT * 100 / 108,0
595 Wim Buijs, Dufour 28
Augustijn
11 11,0 15:28:28,0 3:28:28,0 3:14:27,9 =GT * 100 / 107,2
1 Hans Colenbrander, Waarschip 725
Hebbus
dsq 16,0        
456 S.Stoffers, Start 7
Wolk
dsq 16,0        
531 Jan Zeeuw van der Laan, Midget 26
Olivia
dns 16,0        
665 Rudolf Bitter, Friendship 28
Caldonia
dns 16,0        


TVF - Veld 05 Race 1

Starttijd: 2018-10-13  12:05:00,0        PHRF tcf  

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
676 N. Feddes, Zeeschouw
Silveren Maen
1 1,0 14:42:44,0 2:37:44,0 2:31:11,2 =GT * 0,9585
703 R. Bernard, Lemsteraak
Windbruid
2 2,0 14:49:39,0 2:44:39,0 2:41:09,6 =GT * 0,9788
797 M. van de Berg, Lemsteraak
Stalen Gijs VB305
3 3,0 15:02:31,0 2:57:31,0 2:50:46,3 =GT * 0,9620
767 D. Bruinooge, Schouw
de Kloek
dnf 5,0        

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl/