Welkom bij WSV AVOH!

Snertuitslag

SW-a Race 1

Starttijd: 2018-10-13  12:00:00,0        SW factor  

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
628 Rob Schoots, Spirit 28
Wammes
1 1,0 14:26:52,0 2:26:52,0 2:23:59,2 =GT * 100 / 102,0
602 Yvette Hoekstra, Stor Tumlare
Albatross
2 2,0 14:27:49,0 2:27:49,0 2:24:55,1 =GT * 100 / 102,0
581 L Sablerolles, First 31,7 (afgezaagde mast)
Friske
3 3,0 14:16:27,0 2:16:27,0 2:29:56,7 =GT * 100 / 91,0
522 Nils Wassenaar, Bonita 767
Kick
4 4,0 14:32:43,0 2:32:43,0 2:30:09,8 =GT * 100 / 101,7
516 Adri Hidding, Dehler Duetta 94
Con Fuoco
5 5,0 14:25:47,0 2:25:47,0 2:30:17,5 =GT * 100 / 97,0
507 Ronald Kuik, Draak
Caravelle
6 6,0 14:32:18,0 2:32:18,0 2:32:18,0 =GT * 100 / 100,0
660 Joost van Loon, optima 92
Maria
7 7,0 14:32:10,0 2:32:10,0 2:33:42,2 =GT * 100 / 99,0
127 Albert de Brouwer, Waarschip 740
Echt Waar
8 8,0 14:44:48,0 2:44:48,0 2:41:34,1 =GT * 100 / 102,0
500 K.Toornstra, Deb 33
Gipsy
9 9,0 14:50:36,0 2:50:36,0 2:42:28,6 =GT * 100 / 105,0
603 Anton van Duinkerken, Etap 30i
Luna
10 10,0 14:41:36,0 2:41:36,0 2:43:13,9 =GT * 100 / 99,0
661 Kees Corts, First 305
Jean Dix
11 11,0 14:39:35,0 2:39:35,0 2:44:31,1 =GT * 100 / 97,0
518 Hans Ykema, Dehler 31
Twirre
12 12,0 14:38:42,0 2:38:42,0 2:46:10,7 =GT * 100 / 95,5
574 P.Muller, Vision 32
Cassiopeia
13 13,0 15:20:31,0 3:20:31,0 3:20:31,0 =GT * 100 / 100,0
513 Stephan van den Berg, Loper
Léa Pair
dsq 16,0        
14 Jos Fischer, Optima 9.80
Frya
dsq 16,0        


SW-b Race 1

Starttijd: 2018-10-13  12:00:00,0        SW factor  

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
608 Arjan Broers, Delanta 80
Zeemeeuw
1 1,0 14:34:44,0 2:34:44,0 2:21:57,4 =GT * 100 / 109,0
545 Fred Avezaat, Optima 830
Sundance kid
2 2,0 14:40:57,0 2:40:57,0 2:31:50,4 =GT * 100 / 106,0
650 Bart Timmerman, Oranje Bloesem
Witte Paard
3 3,0 14:50:26,0 2:50:26,0 2:32:10,4 =GT * 100 / 112,0
765 Ernst Troeder, Trintel 1
Black River
4 4,0 14:59:01,0 2:59:01,0 2:33:00,3 =GT * 100 / 117,0
552 Paul Toornstra, Dufour 2800
Inja
5 5,0 14:47:40,0 2:47:40,0 2:36:24,3 =GT * 100 / 107,2
509 Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer
Moos
6 6,0 14:59:20,0 2:59:20,0 2:37:18,6 =GT * 100 / 114,0
546 Marijke Bunink, Jouet 24
Beluga
7 7,0 15:01:43,0 3:01:43,0 2:45:11,8 =GT * 100 / 110,0
697 Peter David, Hurley 800
Fran pie drie
8 8,0 15:05:17,0 3:05:17,0 2:45:25,9 =GT * 100 / 112,0
527 Huub Geul, Pen Duick 600
Pen Duick
9 9,0 15:22:48,0 3:22:48,0 2:54:49,7 =GT * 100 / 116,0
514 Remco Fischer, Friendship 25TS
Gejaagd door de wind
10 10,0 15:10:50,0 3:10:50,0 2:56:41,9 =GT * 100 / 108,0
595 Wim Buijs, Dufour 28
Augustijn
11 11,0 15:28:28,0 3:28:28,0 3:14:27,9 =GT * 100 / 107,2
1 Hans Colenbrander, Waarschip 725
Hebbus
dsq 16,0        
456 S.Stoffers, Start 7
Wolk
dsq 16,0        
531 Jan Zeeuw van der Laan, Midget 26
Olivia
dns 16,0        
665 Rudolf Bitter, Friendship 28
Caldonia
dns 16,0        


TVF - Veld 05 Race 1

Starttijd: 2018-10-13  12:05:00,0        PHRF tcf  

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
676 N. Feddes, Zeeschouw
Silveren Maen
1 1,0 14:42:44,0 2:37:44,0 2:31:11,2 =GT * 0,9585
703 R. Bernard, Lemsteraak
Windbruid
2 2,0 14:49:39,0 2:44:39,0 2:41:09,6 =GT * 0,9788
797 M. van de Berg, Lemsteraak
Stalen Gijs VB305
3 3,0 15:02:31,0 2:57:31,0 2:50:46,3 =GT * 0,9620
767 D. Bruinooge, Schouw
de Kloek
dnf 5,0        

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl/

Uitslagen Nek aan Nek 2019

 

De overall prijs is dit jaar gewonnen door Huub Geul.

N klasse.  Starttijd: 2019-09-01  09:00:00,0        SW factor 

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

650

Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard

1

1,0

14:47:00,0

5:47:00,0

5:13:27,6

=GT * 100 / 110,7

546

M. Bunnik, Jouet 24 Beluga

2

2,0

15:07:00,0

6:07:00,0

5:27:58,3

=GT * 100 / 111,9

661

J.K.Corts, First 305 Jean-dix

3

3,0

14:30:00,0

5:30:00,0

5:45:33,0

=GT * 100 / 95,5

E  klasse. Starttijd: 2019-09-01  09:00:00,0        SW factor

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

E 527

Huub Geul, Margaux

1

1,0

14:26:00,0

5:26:00,0

5:06:23,5

=GT * 100 / 106,4

E 628

Rob Schoots, Spirit 28 Wammes

2

2,0

14:20:00,0

5:20:00,0

5:26:31,8

=GT * 100 / 98,0

N 507

R.Kuik, Draak Caravelle

3

3,0

14:29:00,0

5:29:00,0

5:38:49,6

=GT * 100 / 97,1

N 516

A.Hidding, Duetta 94 Con Fuoco

4

4,0

14:27:00,0

5:27:00,0

5:47:30,2

=GT * 100 / 94,1

N 514

Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind

5

5,0

15:24:00,0

6:24:00,0

5:55:53,1

=GT * 100 / 107,9

 K  klasse.  Race 1 Starttijd: 2019-09-01  09:00:00,0        SW factor

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

509

Jeroen Schapendonk, Lemster Zeekruiser Moos

1

1,0

15:19:00,0

6:19:00,0

5:37:47,4

=GT * 100 / 112,2

 

 

 

 

 

Uitslag wedstrijd 1

 

SW-a        Race 1

Starttijd: 2019-05-07  19:35:00,0        SW factor

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
580
Hulst-Tabak, FF 65 Frequent Flyer
1
1,0
21:23:50,0
1:48:50,0
1:49:22,8
=GT * 100 / 99,5
628
Rob Schoots, Spirit 28 Wammes
2
2,0
21:24:47,0
1:49:47,0
1:49:47,0
=GT * 100 / 100,0
622
Rob Posthumus, Dehler 29 Circe II
3
3,0
21:28:07,0
1:53:07,0
1:58:49,2
=GT * 100 / 95,2
660
Joost van Loon, optima 92 Maria
4
4,0
21:34:05,0
1:59:05,0
2:02:08,2
=GT * 100 / 97,5
516
Adri Hidding, Dehler Duetta 94 Con Fuoco
5
5,0
21:30:28,0
1:55:28,0
2:03:29,6
=GT * 100 / 93,5
799
René Yestra, Dufour 32 Waterworld
6
6,0
21:35:46,0
2:00:46,0
2:05:24,4
=GT * 100 / 96,3
611
Allard Welling, Waarschip 900 Wood White
7
7,0
21:34:10,0
1:59:10,0
2:05:26,3
=GT * 100 / 95,0
518
Hans Ykema, Dehler 31 Twirre
8
8,0
21:36:52,0
2:01:52,0
2:08:16,8
=GT * 100 / 95,0
506
Berthus Sala, 5.5 mtr Mindlift
dnf
13,0
 
 
 
 
542
Stanley Braham, Selecta Nina
dns
13,0
 
 
 
 
507
Ronald Kuik, Draak Caravelle
dns
13,0
 
 
 
 
603
Anton van Duinkerken, Etap 30i Luna
dnc
13,0
 
 
 
 

 

 

SW-b        Race 1

Starttijd: 2019-05-07  19:30:00,0        SW factor

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
608
Arjan Broers, Delanta 80 Zeemeeuw
1
1,0
21:31:50,0
2:01:50,0
1:54:23,9
=GT * 100 / 106,5
645
Eric van Heck, Dehler Dehlia 22 Dehlya
2
2,0
21:37:20,0
2:07:20,0
1:58:27,0
=GT * 100 / 107,5
510
Pieter Reinhardt, Tirion Tirion
3
3,0
21:41:59,0
2:11:59,0
2:04:30,8
=GT * 100 / 106,0
513
Stephan van den Berg, Loper Léa Pair
4
4,0
21:42:45,0
2:12:45,0
2:07:38,6
=GT * 100 / 104,0
545
Fred Avezaat, Optima 830 Sundance kid
dnf
9,0
 
 
 
 
1
Hans Colenbrander, Waarschip 725 Hebbus
dns
9,0
 
 
 
 
525
Kester North, Kings Cruiser 29 OId Man
dns
9,0
 
 
 
 
511
Piet Bakker, Maxi 77 Balder
dnc
9,0
 
 
 
 

 

 

SW-c        Race 1

Starttijd: 2019-05-07  19:25:00,0        SW factor

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
527
Huub Geul, Pen Duick 600 Pen Duick
1
1,0
21:23:06,0
1:58:06,0
1:40:56,4
=GT * 100 / 117,0
533
E.Drewes, First 18 Godspeed
2
2,0
21:28:59,0
2:03:59,0
1:49:43,2
=GT * 100 / 113,0
546
Marijke Bunink, Jouet 24 Beluga
3
3,0
21:29:56,0
2:04:56,0
1:51:38,8
=GT * 100 / 111,9
650
Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard
4
4,0
21:32:24,0
2:07:24,0
1:52:44,6
=GT * 100 / 113,0
509
Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer Moos
5
5,0
21:49:23,0
2:24:23,0
2:06:05,9
=GT * 100 / 114,5
514
Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind
6
6,0
21:44:56,0
2:19:56,0
2:07:05,8
=GT * 100 / 110,1
765
Ernst Troeder, Trintel 1 Black River
dns
10,0
 
 
 
 
697
Peter David, Hurley 800 Fran pie drie
dns
10,0
 
 
 
 
531
Jan Zeeuw van der Laan, Midget 26 Olivia
dns
10,0
 
 
 
 

 

 

TVF        Race 1

Starttijd: 2019-05-07  19:20:00,0        PHRF tcf

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
676
Nico Feddes, Zeeschouw Silveren Maen
1
1,0
21:50:18,0
2:30:18,0
2:27:30,3
=GT * 0,9814
668
Dirk Vlaanderen, Lemsteraak Bijlegger
dnf
7,0
 
 
 
 
691
Jeroen Molenaar, Lemsteraak ST9
dnf
7,0
 
 
 
 
797
M. van de Berg, Lemsteraak Stalen Gijs VB305
dnf
7,0
 
 
 
 
703
R. Bernard, Lemsteraak Windbruid
dns
7,0
 
 
 
 
730
Kick Mulder, Lemsteraak Bruinvis
dns
7,0
 
 
 
 

 

 

ZW  Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Deelnemerslijst Nek aan Nek 2018

N klasse, 7 Deelnemers
Zeilno
Naam
513
Stephan van den Berg, Loper, AVOH Léa Pair
514
Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind
516
Adri Hidding, Dehler Duetta 94, AVOH Con Fuoco
531
Jan Zeeuw van der Laan, Olivia, avoh Amor
595
Wim Buijs, Dufour 28, AVOH Augustijn
628
Rob Schoots, Spirit 28, AVOH Wammes
650
Bart Timmerman, Oranje Bloesem, AVOH Witte Paard

E klasse, 3 Deelnemers
Zeilno
Naam
1
Hans Colenbrander, Waarschip 725, AVOH Hebbus
509
Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer, AVOH Moos
542
Stanley Braham, Selecta, AVOH Nina
 
 

 

Deelnemerslijst ZA wedstrijden

Botters 6 Deelnemers PHRF tcf

Zeilno

Naam

PHRF

PHRF-tcf

Spi

1

St. Huizer Botters, Botter HZ 1 Margot Schaap

2000,00

1,0000

Nee

10

N.P. van Duijn, Botter AM 1

2000,00

1,0000

Nee

45

St Huizer Botters, Botter HZ 45 Gebroeders Schaap

2000,00

1,0000

Nee

92

St Huizer Botters, Botter HZ 92 De Westland

2000,00

1,0000

Nee

108

St. Huizer Botters, Botter HZ 108 Janus Kok

2000,00

1,0000

Nee

274

St Huizer Botters, Schouw Bramzijger

2000,00

1,0000

Nee

SW-a 12 Deelnemers SW factor

Zeilno

Naam

SW-factor

Spi

506

Berthus Sala, 5.5 mtr Mindlift

92,10

Ja

516

Adri Hidding, Dehler Duetta 94 Con Fuoco

93,50

Ja

622

Rob Posthumus, Dehler 29 Circe II

94,00

Nee

518

Hans Ykema, Dehler 31 Twirre

95,00

Nee

611

Allard Welling, Waarschip 900 Wood White

95,00

Ja

799

René Yestra, Dufour 32 Waterworld

96,30

Nee

660

Joost van Loon, optima 92 Maria

97,50

Ja

507

Ronald Kuik, Draak Caravelle

99,00

Ja

580

Hulst-Tabak, FF 65 Frequent Flyer

99,50

Ja

628

Rob Schoots, Spirit 28 Wammes

100,00

Ja

542

Stanley Braham, Selecta Nina

100,30

Nee

603

Anton van Duinkerken, Etap 30i Luna

100,80

Nee

SW-b 8 Deelnemers SW factor

Zeilno

Naam

SW-factor

Spi

545

Fred Avezaat, Optima 830 Sundance kid

103,50

Ja

513

Stephan van den Berg, Loper Léa Pair

104,00

Ja

1

Hans Colenbrander, Waarschip 725 Hebbus

105,40

Ja

510

Pieter Reinhardt, Tirion Tirion

106,00

Nee

608

Arjan Broers, Delanta 80 Zeemeeuw

106,50

Ja

525

Kester North, Kings Cruiser 29 OId Man

107,50

Nee

645

Eric van Heck, Dehler Dehlia 22 Dehlya

107,50

Ja

511

Piet Bakker, Maxi 77 Balder

108,20

Nee

SW-c 9 Deelnemers SW factor

Zeilno

Naam

SW-factor

Spi

514

Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind

110,10

Nee

546

Marijke Bunink, Jouet 24 Beluga

111,90

Ja

697

Peter David, Hurley 800 Fran pie drie

112,50

Nee

531

Jan Zeeuw van der Laan, Midget 26 Olivia

113,00

Nee

533

E.Drewes, First 18 Godspeed

113,00

Ja

650

Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard

113,00

Nee

509

Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer Moos

114,50

Nee

527

Huub Geul, Pen Duick 600 Pen Duick

117,00

Nee

765

Ernst Troeder, Trintel 1 Black River

118,50

Nee

TVF 6 Deelnemers PHRF tcf

Zeilno

Naam

PHRF

PHRF-tcf

Spi

668

Dirk Vlaanderen, Lemsteraak Bijlegger

2000,00

0,9361

Nee

676

Nico Feddes, Zeeschouw Silveren Maen

2000,00

0,9000

Nee

691

Jeroen Molenaar, Lemsteraak ST9

2000,00

0,9291

Nee

703

R. Bernard, Lemsteraak Windbruid

2000,00

0,9704

Nee

730

Kick Mulder, Lemsteraak Bruinvis

2000,00

0,8965

Nee

797

M. van de Berg, Lemsteraak Stalen Gijs VB305

2000,00

0,9620

Nee

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, ZoetermeerVoor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl