Welkom bij WSV AVOH!

Snertuitslag

SW-a        Race 1

Starttijd: 2017-10-14  12:00:00,0        SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
516 Adri Hidding, Dehler Duetta 94 Con Fuoco 1 1,0 13:55:04,0 1:55:04,0 1:56:13,7 =GT * 100 / 99,0
628 Rob Schoots, Spirit 28 Wammes 2 2,0 14:01:47,0 2:01:47,0 1:57:06,0 =GT * 100 / 104,0
522 Nils Wassenaar, Bonita 767 Kick 3 3,0 14:02:34,0 2:02:34,0 1:58:11,6 =GT * 100 / 103,7
1731 Allard Welling, Waarschip 900 Wood White 4 4,0 14:02:10,0 2:02:10,0 2:01:33,5 =GT * 100 / 100,5
518 Hans Ykema, Dehler 31 Twirre 5 5,0 13:59:20,0 1:59:20,0 2:02:23,6 =GT * 100 / 97,5
660 Joost van Loon, optima 92 Maria 6 6,0 14:06:10,0 2:06:10,0 2:03:41,6 =GT * 100 / 102,0
14 Jos Fischer, Optima 9.80 Frya 7 7,0 14:09:42,0 2:09:42,0 2:04:06,9 =GT * 100 / 104,5
505 W.Toornstra, first 26 Tonga 8 8,0 14:12:25,0 2:12:25,0 2:04:55,3 =GT * 100 / 106,0
602 Yvette Hoekstra, Stor Tumlare Albatross 9 9,0 14:10:52,0 2:10:52,0 2:05:50,0 =GT * 100 / 104,0
507 Vincent Dukel, Pionier Sylphide 10 10,0 14:13:25,0 2:13:25,0 2:07:40,3 =GT * 100 / 104,5
665 Rudolf Bitter, Friendship 28 Caldonia 11 11,0 14:18:34,0 2:18:34,0 2:11:13,1 =GT * 100 / 105,6
799 René Yestra, Dufour 32 Waterworld 12 12,0 14:08:35,0 2:08:35,0 2:11:52,8 =GT * 100 / 97,5
500 Klaas Toornstra, Deb 33 Gipsy 13 13,0 14:19:53,0 2:19:53,0 2:13:13,3 =GT * 100 / 105,0
508 Jan Wigle Visser, Noordkaper 31 de Balein 14 14,0 14:58:58,0 2:58:58,0 2:50:26,7 =GT * 100 / 105,0
661 J.K. Corts, First 305 Jean Dix dsq 16,0        

SW-b        Race 1

Starttijd: 2017-10-14  12:00:00,0        SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
552 Paul Toornstra, Dufour 2800 Inja 1 1,0 14:07:05,0 2:07:05,0 1:58:32,9 =GT * 100 / 107,2
652 Bart Kuhne, Waarschip 725 Rorke's Drift 2 2,0 14:15:15,0 2:15:15,0 2:01:50,8 =GT * 100 / 111,0
513 Stephan van den Berg, Loper Léa Pair 3 3,0 14:15:38,0 2:15:38,0 2:05:35,2 =GT * 100 / 108,0
1 Hans Colenbrander, Waarschip 725 Hebbus 4 4,0 14:21:46,0 2:21:46,0 2:07:43,1 =GT * 100 / 111,0
626 Jan Hetebrij, Ranger Solvejg 5 5,0 14:20:52,0 2:20:52,0 2:08:03,6 =GT * 100 / 110,0
765 Ernst Troeder, Trintel 1 Black River 6 6,0 14:30:01,0 2:30:01,0 2:08:13,2 =GT * 100 / 117,0
509 Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer Moos 7 7,0 14:28:57,0 2:28:57,0 2:10:39,5 =GT * 100 / 114,0
650 Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard 8 8,0 14:27:29,0 2:27:29,0 2:11:05,8 =GT * 100 / 112,5
527 Huub Geul, Pen Duick 600 Lucienne 9 9,0 14:38:11,0 2:38:11,0 2:16:21,9 =GT * 100 / 116,0
697 Peter David, Hurley 800 Fran pie drie 10 10,0 14:32:48,0 2:32:48,0 2:16:25,7 =GT * 100 / 112,0
546 Marijke Bunink, Jouet 24 Beluga 11 11,0 14:32:42,0 2:32:42,0 2:18:49,1 =GT * 100 / 110,0
524 Jelle Bergsteijn, Clever 23 Chill out 12 12,0 14:29:57,0 2:29:57,0 2:20:08,4 =GT * 100 / 107,0
511 Piet Bakker, Maxi 77 Balder 13 13,0 14:31:53,0 2:31:53,0 2:20:22,4 =GT * 100 / 108,2
525 Kester North, Kings Cruiser 29 OId Man 14 14,0 14:41:22,0 2:41:22,0 2:30:48,6 =GT * 100 / 107,0
595 Wim Buijs, Dufour 28 Augustijn 15 15,0 14:43:17,0 2:43:17,0 2:32:19,0 =GT * 100 / 107,2
521 Paul Schrier, Fellowship 33 Ellship 16 16,0 14:48:10,0 2:48:10,0 2:32:52,7 =GT * 100 / 110,0

TVF        Race 1

Starttijd: 2017-10-14  12:00:00,0        PHRF tcf

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
797 M. van de Berg, Lemsteraak Stalen Gijs VB305 1 1,0 14:27:07,0 2:27:07,0 2:23:28,1 =GT * 0,9752
703 R. Bernard, Lemsteraak Windbruid 2 2,0 14:26:07,0 2:26:07,0 2:25:39,8 =GT * 0,9969
1612 Gertjan Rhebergen, Zeeschouw Maria Clasina dnf 4,0        

Uitslagen Nek aan Nek 2017

E        Race 1

Starttijd: 2017-09-02  00:10:30,0        SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
1 Hans Colenbrander, Waarschip 725 Hebbus 1 1,0 04:31:00,0 4:20:30,0 4:12:25,3 =GT * 100 / 103,2
665 Rudolf Bitter, Friendship 28 Caldonia 2 2,0 04:39:00,0 4:28:30,0 4:18:40,2 =GT * 100 / 103,8
513 Stephan van den Berg, Loper L'éau Pair 3 3,0 04:62:00,0 4:51:30,0 4:45:47,1 =GT * 100 / 102,0

E        Race 2

Starttijd: 2017-09-03  00:00:00,0        SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
1 Hans Colenbrander, Waarschip 725 Hebbus 1 1,0 04:08:00,0 4:08:00,0 4:00:18,6 =GT * 100 / 103,2
513 Stephan van den Berg, Loper L'éau Pair dnf 4,0        
665 Rudolf Bitter, Friendship 28 Caldonia dnf 4,0        

N        Race 1

Starttijd: 2017-09-02  00:10:00,0        SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
516 Adri Hidding, Dehler Duetta 94 Con Fuoco 1 1,0 04:16:00,0 4:06:00,0 4:13:36,5 =GT * 100 / 97,0
650 Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard 2 2,0 05:10:00,0 5:00:00,0 4:22:00,5 =GT * 100 / 114,5
661 Kees Corts, First 305 Jean Dix 3 3,0 04:27:00,0 4:17:00,0 4:29:06,6 =GT * 100 / 95,5
552 Paul Toornstra, Dufour 2800 Inja 4 4,0 06:59:00,0 6:49:00,0 6:30:38,4 =GT * 100 / 104,7

N        Race 2

Starttijd:   00:00:00,0        SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
661 Kees Corts, First 305 Jean Dix 1 1,0 03:39:00,0 3:39:00,0 3:49:19,2 =GT * 100 / 95,5
516 Adri Hidding, Dehler Duetta 94 Con Fuoco dnf 5,0        
552 Paul Toornstra, Dufour 2800 Inja dnf 5,0        
650 Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard dnf 5,0        

Overall winnaar is Kees Corts

Uitslag wedstrijd 1

SW-a       Race 1

Starttijd: 2018-05-08 19:35:00,0       SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
628 Rob Schoots Wammes 1 1,0 20:35:33,0 1:00:33,0 1:00:33,0 =GT * 100 / 100,0
580 Hulst-Tabak Frequent Flyer 2 2,0 20:38:16,0 1:03:16,0 1:03:35,1 =GT * 100 / 99,5
516 Adri Hidding Con Fuoco 3 3,0 20:36:14,0 1:01:14,0 1:05:29,4 =GT * 100 / 93,5
660 Joost van Loon Maria 4 4,0 20:40:11,0 1:05:11,0 1:07:32,9 =GT * 100 / 96,5
622 Rob Posthumus Circe II 5 5,0 20:46:20,0 1:11:20,0 1:17:57,6 =GT * 100 / 91,5
542 Stanley Braham Nina 6 6,0 20:54:04,0 1:19:04,0 1:18:49,8 =GT * 100 / 100,3
799 René Yestra Waterworld 7 7,0 20:52:49,0 1:17:49,0 1:20:48,4 =GT * 100 / 96,3
603 Anton van Duinkerken Luna 8 8,0 20:59:48,0 1:24:48,0 1:24:07,6 =GT * 100 / 100,8
506 Berthus Sala Mindlift 9 9,0 20:54:20,0 1:19:20,0 1:26:08,3 =GT * 100 / 92,1
518 Hans Ykema Twirre 10 10,0 21:00:41,0 1:25:41,0 1:30:11,6 =GT * 100 / 95,0

SW-b        Race 1

Starttijd: 2018-05-08 19:30:00,0       SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
552 Paul Toornstra Inja 1 1,0 20:28:00,0 58:00,0 55:23,8 =GT * 100 / 104,7
608 Arjan Broers Zeemeeuw 2 2,0 20:33:00,0 1:03:00,0 59:09,3 =GT * 100 / 106,5
645 Eric van Heck Dehlya 3 3,0 20:37:47,0 1:07:47,0 1:03:03,3 =GT * 100 / 107,5
510 Pieter Reinhardt Tirion 4 4,0 20:53:00,0 1:23:00,0 1:18:18,1 =GT * 100 / 106,0
550 Menno Ledel Windmaker 5 5,0 20:52:10,0 1:22:10,0 1:19:00,4 =GT * 100 / 104,0
513 Stephan van den Berg Léa Pair 6 6,0 20:54:48,0 1:24:48,0 1:21:32,3 =GT * 100 / 104,0
524 Jelle Bergsteijn Chill out dns 11,0        
595 Wim Buijs Augustijn dns 11,0        
511 Piet Bakker Balder dns 11,0        
525 Kester North OId Man dns 11,0        

SW-c       Race 1

Starttijd: 2018-05-08 19:25:00,0       SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
546 Marijke Bunink Beluga 1 1,0 20:51:25,0 1:26:25,0 1:18:16,6 =GT * 100 / 110,4
527 Huub Geul Pen Duick 2 2,0 21:03:09,0 1:38:09,0 1:23:53,3 =GT * 100 / 117,0
515 Ted Majoor Vrijheid 3 3,0 21:04:23,0 1:39:23,0 1:29:32,1 =GT * 100 / 111,0
509 Jeroen Schapendonk Moos 4 4,0 21:33:01,0 2:08:01,0 1:51:48,3 =GT * 100 / 114,5
523 C. Wiesenekker Griend 5 5,0 21:31:45,0 2:06:45,0 1:55:45,2 =GT * 100 / 109,5
514 Remco Fischer Gejaagd door de wind 6 6,0 21:49:07,0 2:24:07,0 2:10:53,8 =GT * 100 / 110,1
765 Ernst Troeder Black River dnc 15,0        
562 Herman Honshorst Venus dnc 15,0        
520 Bart Veldhuis Mooi Weer dnc 15,0        
650 Bart Timmerman Witte Paard dnc 15,0        
626 Jan Hetebrij Solvejg dnc 15,0        
697 Peter David Fran pie drie dnc 15,0        
652 Bart Kuhne Rorke's Drift dnc 15,0        
531 Jan Zeeuw van der Laan Olivia dnc 15,0        

TVF       Race 1

Starttijd: 2018-05-08 19:20:00,0       PHRF tcf

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
668 Dirk Vlaanderen Bijlegger 1 1,0 20:31:38,0 1:11:38,0 1:07:03,8 =GT * 0,9362
730 Kick Mulder Bruinvis 2 2,0 21:41:49,0 2:21:49,0 2:09:25,3 =GT * 0,9126
797 M. van de Berg Stalen Gijs VB305 3 3,0 21:36:59,0 2:16:59,0 2:13:35,2 =GT * 0,9752
676 N. Feddes Silveren Maen dns 5,0        

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Deelnemerslijst Nek aan Nek 2017

Voorlopige deelnemerslijst

E klasse,  2  Deelnemers  SW factor

Zeilno Naam SW-factor Spi
665 Rudolf Bitter, Friendship 28 Caldonia 101,40 Nee
1 Hans Colenbrander, Waarschip 725 Hebbus 103,20 Ja

N klasse,  5  Deelnemers  SW factor

Zeilno Naam SW-factor Spi
661 Kees Corts, First 305 Jean Dix 95,50 Ja
516 Adri Hidding, Dehler Duetta 94 Con Fuoco 97,00 Nee
513 Stephan van den Berg, Loper Léa Pair 104,00 Ja
552 Paul Toornstra, Dufour 2800 Inja 104,70 Ja
650 Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard 114,50 Nee

Deelnemerslijst ZA wedstrijden

Botters

6 Deelnemers PHRF tcf

Zeilno Naam PHRF PHRF-tcf Spi Type
1 St. Huizer Botters HZ 1 Margot Schaap 2000,00 1,0000 Nee Botter
10 Bert Bonneveld AM 1 2000,00 1,0000 Nee Botter
45 St Huizer Botters HZ 45 Gebroeders Schaap 2000,00 1,0000 Nee Botter
92 St Huizer Botters HZ 92 De Westland 2000,00 1,0000 Nee Botter
108 St. Huizer Botters HZ 108 Janus Kok 2000,00 1,0000 Nee Botter
274 St Huizer Botters Bramzijger 2000,00 1,0000 Nee Schouw

SW-a

19 Deelnemers SW factor

Zeilno Naam SW-factor Spi Type
631 R. Raadsheer Jetz get Loss 88,00 Ja J-80
622 Rob Posthumus Circe II 91,50 Ja Dehler 29
506 Berthus Sala Mindlift 92,10 Ja 5.5 mtr
516 Adri Hidding Con Fuoco 93,50 Ja Dehler Duetta 94
611 Allard Welling Wood White 94,80 Ja Waarschip 900
518 Hans Ykema Twirre 95,00 Nee Dehler 31
405 Michael Brouwer Pura vida 95,50 Ja Pion
495 R. de Groot Fortune 95,50 Ja Pion
799 René Yestra Waterworld 96,30 Nee Dufour 32
409 R. Godthelp Zahir 96,50 Ja Pion
660 Joost van Loon Maria 96,50 Ja optima 92
446 M. Pessels LeFF 98,00 Ja FF65
403 F. Brand Fianchetto 98,50 Ja FF 65
404 H. Stuivenberg Schuimsnor 98,50 Nee Pion
580 Hulst-Tabak Frequent Flyer 99,50 Ja FF 65
628 Rob Schoots Wammes 100,00 Ja Spirit 28
542 Stanley Braham Nina 100,30 Nee Selecta
420 G. Snel Second Wave 100,50 Ja Robber III
603 Anton van Duinkerken Luna 100,80 Nee Etap 30i

SW-b

19 Deelnemers SW factor

Zeilno Naam SW-factor Spi Type
127 Albert de Brouwer Echt Waar 100,00 Ja Waarschip 740
406 J. Gerrits First Love 101,50 Ja First 285 Vleugel
453 A. Petrus Adventure 103,50 Nee First 285 vleugel
513 Stephan van den Berg Léa Pair 104,00 Ja Loper
550 Menno Ledel Windmaker 104,00 Ja Loper
456 S. Stoffers Wolk 104,60 Ja Start 7
552 Paul Toornstra Inja 104,70 Ja Dufour 2800
433 F. Schopman Di Lago 105,00 Ja Randmeer
595 Wim Buijs Augustijn 105,20 Ja Dufour 28
111 P. Raadsheer Jace 105,50 Ja O-Jol
458 J. Wiggers Kek 105,50 Ja First 211
510 Pieter Reinhardt Tirion 106,00 Nee Tirion
608 Arjan Broers Zeemeeuw 106,50 Ja Delanta 80
524 Jelle Bergsteijn Chill out 107,00 Nee Clever 23
7707 M. Snel Sealous 107,00 Ja Laser Standaard
525 Kester North OId Man 107,50 Nee Kings Cruiser 29
645 Eric van Heck Dehlya 107,50 Ja Dehler Dehlia 22
511 Piet Bakker Balder 108,20 Nee Maxi 77
499 R. van Niejenhuis Boekanier 111,50 Ja Pampus NAT

SW-c

14 Deelnemers SW factor

Zeilno Naam SW-factor Spi Type
520 Bart Veldhuis Mooi Weer 109,00 Ja Albin Vega
652 Bart Kuhne Rorke's Drift 109,00 Ja Waarschip 725
523 C. Wiesenekker Griend 109,50 Ja Oceaan 22
562 Herman Honshorst Venus 109,50 Nee Albin Vega
514 Remco Fischer Gejaagd door de wind 110,10 Nee Friendship 25TS
546 Marijke Bunink Beluga 110,40 Ja Jouet 24
515 Ted Majoor Vrijheid 111,00 Nee Albin Vega
626 Jan Hetebrij Solvejg 111,00 Nee Ranger
697 Peter David Fran pie drie 112,00 Nee Hurley 800
531 Jan Zeeuw van der Laan Olivia 113,00 Nee Midget 26
650 Bart Timmerman Witte Paard 113,00 Nee Oranje Bloesem
509 Jeroen Schapendonk Moos 114,50 Nee Lemster zeekruizer
527 Huub Geul Pen Duick 117,00 Nee Pen Duick 600
765 Ernst Troeder Black River 118,50 Nee Trintel 1

TVF

6 Deelnemers PHRF tcf

Zeilno Naam PHRF PHRF-tcf Spi Type
668 Dirk Vlaanderen Bijlegger 2000,00 0,9394 Nee Lemsteraak
676 N. Feddes Silveren Maen 2000,00 0,9585 Nee Zeeschouw
691 Jeroen Molenaar ST9 2000,00 0,9291 Nee Lemsteraak
703 R. Bernard Windbruid 2000,00 0,9788 Nee Lemsteraak
730 Kick Mulder Bruinvis 2000,00 0,8951 Nee Lemsteraak
797 M. van de Berg Stalen Gijs VB305 2000,00 0,9620 Nee Lemsteraak

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl