Welkom bij WSV AVOH!

ele jaar wks za 16:00 Happy hour voor leden en passanten 't Foksel
hele jaar wks do 20.00 Shantykoor 't Foksel
hele jaar wks wo 20.00 Klaverjassen 't Foksel
hele jaar wks do 13:30 Bridgen 't Foksel
hele jaar wks di 9.30 Schilderen 't Foksel
hele jaar 1e ma vd mnd 20.00 Bestuursvergadering 't Foksel
 
 
Datum Omschrijving locatie     
       
dec      
zat 21 Kerstborrel 't Foksel  
       
jan      
zat 4 Nieuwjaarborrel 't Foksel  
vrij 24 Gerard Schootstra Revival of the Flyer I    
       
feb      
vrij 7 t/m 10 Boot Holland    
zat 29 Patatje Stoofvlees    
       
mrt      
woe 11 t/m 15 Hiswa Amsterdam    
vrij 20 Filmavond    
       
April      
zat 4 Pannenkoeken    
zat 18 Spelletjesmiddag    
zat 25 Reddingbootdag    
       
Mei      
vr 8 Palaver ZA-competitie 20.00u Havenrestaurant BOOT    
zat 9 Huizerhavendag    
di 12 1e ZA-wedstrijd+Botters Uitslagen:BOOT    
di 19 2e ZA-wedstrijd samen met Almere Uitslagen: 't Foksel    
do 21 Hemelvaart    
di 26 3e ZA-wedstrijd+Botters(2) Uitslagen:BOOT    
zo 31 Pinksteren    
       
Juni      
di 2 4e ZA-wedstrijd samen met Almere Uitslagen: 't Foksel    
di 9 5e Zomeravondwedstrijd+Botters Uitslagen: Havenrestaurant BOOT    
woe 4 t/m zo 7 America's cup    
zat 6 Eenzamernoord  Almere  
di 16 6e ZA-wedstrijd samen met Almere Uitslagen: 't Foksel    
di 23 7e Zomeravondwedstrijd+Botters Uitslagen: Havenrestaurant BOOT    
di 39 8e ZA-wedstrijd samen met Almere Uitslagen: 't Foksel    
       
juli      
di 7 9e Zomeravondwedstrijd+Botters Uitslagen: Havenrestaurant BOOT    
di 14 10e ZA-wedstrijd samen met Almere Uitslagen: 't Foksel    
       
aug      
woe 13 t/m zo 16 SAIL Amsterdam    
di 18 11e Zomeravondwedstrijd+Botters Uitslagen: Havenrestaurant BOOT    
di 25 12e ZA-wedstrijd samen met Almere Uitslagen: 't Foksel    
vrij 28 & za 29 24 uurs Meedemblik    
       
Sept      
di 1 13e Zomeravondwedstrijd+Botters(7) Uitslagen: Havenrestaurant BOOT    
vrij 4 Gooimeercub Naarden  
za 5 Hooikist race Naarden  
za 5 Pampus regatta    
zo 6 Gooimeercub    
zo 6 Pampus regatta    
di 8 14e ZA-wedstrijd samen met Almere(7) Uitslagen: 't Foksel    
za 12 & zo 13 Nek aan Nek    
di 15 t/m za 19 JLM 1000 mijls Solo    
       
okt      
za 17 Snertrace 12.00u Uitslagen: 't Foksel    
vr 30 Bibbertocht Meerdaagse tocht naar Bontekoe Hoorn    
       
Nov      
zo 8 Start The Vendée Globe